آزمون زبان دولینگو - Duolingo

آزمون زبان دولینگو - Duolingo

سالهاست گذراندن آزمونهای بین المللی چه در زمینه یادگیری و چه در زمینه شرکت زبان آموزان در آزمون دغدغه بسیاری را چه از نظر هزینه و چه از نظر سختی آزمون به زبان آموزان تحمیل کرده است. امروزه با ظهور آزمون بین المللی دولینگو که به طور آنلاین برگزار میشود هم در هزینه آزمون و هم شیوه برگزاری آزمون طوری است که از نظر علم آزمون سازی اذیتی برای زبان آموزان در نوع طراحی سوالات ایجاد نمی کند و در تمامی مهارت ها به طور پلکانی و مشخص سوالات را از زبان آموزان می پرسد تا به سطح دقیق آنها پی ببرد که این امر بسیار در نمره زبان آموزان تاثیر می گذارد. از آنجایی که در سالهای گذشته بسیاری از غیر حرفه ای ها با آموزش غیر صحیح خود منجرب به خشم دولینگو شدند و بسیاری از زبان آموزان با اخطارهای دولینگو روبرو شدند ما پکیجی را برای شما آماده کردیم که با پشتیبانی کوتاه مدت استاد تمام دولینگو خود می توانیم تا 95 درصد موفقیت مشتریان را تضمین دهیم. فراموش نکنیم قبلا از ویرووس کرونا آزمون دولینگو را 3000 هزار دانشگاه قبول داشتند و بعد از کرونا به 6000 هزار دانشگاه رسید و در حال حاضر بسیاری دانشگاه وجود دارند که آزمونهای آیلتس و تافل را مبنای پذیرش خود نمی دانند.اگر می خواید کمتر از 10 ساعت یه دولینگو معادل 6.5 یا 7 آیلتس بگیرید با تیم حرفه ای ما در مجموعه سفیران تماس بگیرید تا با تعیین سطح دقیق به نمره مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن برسید.


همه چیز درباره ازمون دولینگو – Duolingo
این روزها که تمام مسائل روزمره ما تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته ، مسائل درسی و آموزشی هم از این قاعده مستثنی نیستند.

همانطور که میدانید طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام آزمونهای بین المللی در ایران مانند آیلتس و تافل تا اواخر دسامبر ( اوایل دی ماه) برگزار نخواهد شد .

به همین دلیل داوطلبانی که برای اخذ پذیرش در دانشگاههای بین المللی اقدام کرده اند و به مدرک زبان احتیاج دارند، دچار مشکل شده اند.
به همین دلیل بسیاری از مراکز به داوطلبان پیشنهاد شرکت در این آزمون را داده اند. اما چرا؟
در اینجا به ذکر تعدادی از دلایل استفاده از آزمون دولینگو
میپردازیم :
۱) این آزمون در شرایط قرنطینه و شیوع کرونا به راحتی در منزل انجام خواهد شد.
۲) هزینه این آزمون به نسبت آزمونهای آیلتس و تافل بسیار کمتر میباشد.
۳) آیلتس و تافل تقریبا هر ۱۰ روز یک بار انجام میشود، در حالیکه آزمون دولینگو در هر روز و ساعتی که مایل باشید قابل انجام است.
۴) مدت زمان آزمونهای دیگر بین ۲ تا ۴ ساعت میباشد ، در صورتیکه تمام مراحل این آزمون کمتر از یک ساعت طول میکشد.
۵) نتیجه آزمونهای آیلتس و تافل ۱۰ تا ۱۵ روز بعد اعلام میشود ولی دولینگو ۴۸ ساعت بعد از آزمون ، نتیجه را بدون پرداخت هیچ هزینه ای روی سایت قرار خواهد داد.
۶) مزیت دیگر این آزمون این است که شما میتوانید نتیجه آزمون خود رابدون هیچ
هزینه ای به هر تعداد دانشگاهی که میخواهید ارسال کنید ، ولی آزمونهای دیگر برای ۴ تا ۵ دانشگاه ارائه میشود و برای دریافت کارنامه های بیشتر باید هزینه پرداخت کنید.
۷) در این آزمون هر ۴ مهارت speaking, reading, writing , listening ارزیابی میشوند اما به هیچ وجه از متنها و مطالب طولانی برای سنجش این مهارتها استفاده نمیشود.
۸) مهمترین و اصلی ترین مزیت این آزمون این است که زمان ، مکان ، تاریخ و ساعت مشخصی ندارد و فقط از طریق ان لاین شدن در منزل بدون پرداخت هیچ هزینه ای در آن شرکت میکنید.
سوالات این آزمون به گونه ای طراحی شده که با شروع تستها تا زمانی که پاسخ شما درست باشد مرحله به مرحله سخت تر میشود اما به محض اینکه سوالی را اشتباه پاسخ دهید سوالات روند ساده تری پیدا میکنند و دوباره به شکلی تازه رو به سختی میروند تا از این طریق سطح علمی واقعی شما را بررسی کنند.
با به کارگیری این روش سوالات منطبق با مهارت و دانش شما تنظیم میشوند.
آنچه گفته شد خلاصه ای از شرایط این آزمون و آشنایی شما عزیزان با آن بود.
آموزشگاه زبان انگلیسی سفیران شرایطی برای شما عزیزانی که درصدد گرفتن پذیرش در دانشگاههای بین المللی هستید ،

فراهم نموده تا آمادگی لازم را برای شرکت در این آزمون بدست اورید و همچنین با نحوه برگزاری ، نمونه سوالات و منابع درسی آن آشنا شوید.
شایان ذکر است که این آزمون فقط توسط برخی از دانشگاههای بین المللی معتبر شناخته شده است و شما قبل از هر چیز باید تحقیق کنید که آیا دانشگاهی که میخواهید از آن پذیرش بگیرید این آزمون را به رسمیت میشناسد یا خیر.
برای کسب اطلاعات بیشتر و کاملتر میتوانید با آموزشگاه زبان سفیران تماس حاصل نمایید.
به امید موفقیت شما عزیزان .

همه چیز درباره ازمون دولینگو – Duolingo

جهت ارتباط با مدیریت آموزشگاه و دریافت مشاوره از طریق واتس اپ با شماره 09032924888 در تماس باشید.

شماره های تماس سفیران: (021)
 7786505477709497

0 0 آرا
Article Rating
اشتراک در
اشاره به موضوع
guest
0 Comments
بازخورد های آنلاین
نمایش تمام نظر ها
0
لطفا نظر دهیدx